NEMOKAMAS SIUNTIMAS IR GRĄŽINIMAS

Apie mus

Tai buvo vasaros naktis ligoninėje, kai tapau genialaus chirurginio meistriškumo liudininku. Užnugaryje ypatingai sunkus chirurginis atvejis, kai paciento gyvybė priklausė nuo milimetrų tikslumu matuojamo skalpelio judesio. Manevruoti tokiais judesiais tik atsitiktinumas? Talentas? Aš taip nemanau. Esu įsitikinęs, kad žmogus, kuriam buvo patikėta viena dieviškųjų galių - gelbėti kito žmogaus gyvybę - yra paaukojęs save dėl kitų. Niekas jau nesuskaičiuos kiek valandų jis praleido skaitydamas, lavindamas įgūdžius operacinėje, mintyse analizuodamas sėkmes ir nesėkmes. Tuo konkrečiu momentu, stebėdamas gydytoją, suvokiau, kokia garbė turėti mediko statusą, kokia gąsdinančiai atsakinga privilegija nulemti gyvybę savo rankomis. Štai tokia buvo mano pirmoji akistata su tikrąja medicina, kuri nebuvo aprašyta vadovėly.

Taip patirtis keitė patirtį, turėjau privilegiją būti apsuptas įkvepiančių žmonių, pašventusių savo gyvenimą medicinai. Jų dėka gimė IDĖJA. Noras sukurti gydytojo vertą drabužį, kuris būtų bežodis jo prisistatymas. Padėka jo alinančiam darbui. Tinkamas partneris jo žinioms ir kompetencijai.

Tačiau gražus projektas neįsivaizduojamas be partnerių ir bendraminčių, todėl surėmėme pečius su estetikos ir gero skonio virtuoze, žmogumi, kuriuo pasitikiu labiau už viską, idėjos bendraautore Ieva. Kūrėme ilgiau nei metus, gludinome kiekvieną smulkiausią detalę, galvojome ir pergalvojome viską iš naujo dar ir dar kartą tam, kad su pasididžiavimu pristatytume Jums mūsų kūrinį - MEDDESIGN. Kurdami MEDDESIGN atidavėme visą save transformuodami dabarties nepaliestą chalato dizainą, taip paversdami jį modernia inovatyvios medicinos dalimi. Savo drąsiu, tačiau medicinai taikomų stiliaus rėmų neperžengiančiu dizainu norime pabrėžti, kad chalatas yra ne tik baltas viršutinis drabužis, pranešantis aplinkiniams, kad priklausote įstaigai ar esate personalo dalis, tai kur kas daugiau. Chalatas tarsi karūna ar ordinas už jūsų atsidavimą, discipliną ir atkaklumą.

Žinome, kad savo darbe taikote aukščiausius standartus, kodėl chalatas neturėtų būti vienas iš jų? Pozicionuokite save teisingai ir jauskitės užtikrintai praturtindami savo individualumą MEDDESIGN chalatu. Juk baltas chalatas - išrinktųjų privilegija, kodėl apie tai nepranešus stilingai? 

MEDDESIGN įkūrėjai: Žilvinas ir Ieva

MEDDESIGN įkūrėjai Žilvinas Krivickas ir Ieva Sklėnytė